| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 650mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/650mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 480mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 500mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τάση τελών | 3.0V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=110mAh) |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευή μπαταριών πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1250mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Συνεχή ρεύμα εκφόρτισης (μέγιστο) | 1CA=(1250mA) |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 4,3 τ.μ. × 42,0 τ.μ. × 62,5 τ.μ. |
| Τύπος μπαταρίας | Τεχνικές μπαταρίες Li-polyer |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 170mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 3,6*20,0*29,0 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1.0C/200mA |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ελάχιστη χωρητικότητα | 2000mAh |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 55mAh |
| Μπαταρία δαπανών | 4.2V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευή μπαταριών πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1800mAh |
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα | 1800mA ((1.0C) |
| Ζωή κύκλου | Πάνω από 500 φορές |