| Τύπος μπαταρίας | 4.45V υψηλής τάσης μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 10000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.87V |
| Φορτίο Volatge | 4.45V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 6000mA ((0,6C-4,45V) |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευή μπαταριών πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 2000mA (-1,0C) |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Πληροφορίες σχετικά με τα προϊόντα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1.0C/500mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία LiPo υψηλής τάσης |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 104060 |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3600mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Σχέδιο σχεδίου | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 50mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 50mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 630mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 315mA/0,5C |
| Μέγιστη φόρτιση | 3A/3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 115mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 125mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM450839 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/110mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πληροφορίες σχετικά με την παραγωγή |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/250mA |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένη μπαταρία Li-Polymer |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης/φόρτισης/εκφόρτισης | 1C/300mA |