| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 820mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/820mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/500mA |
| Τύπος μπαταρίας | πολυμερής μπαταρία λίθιου συνήθειας |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2200mah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/2200mA |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 1.0CA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 360mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Συνεχή εκφόρτισηΣύγχρονο (μέγιστο) | 1.0C/360mA |
| Τύπος μπαταρίας | Μεγάλη μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3500mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 260mAH |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/260mA |
| Βάρος της μπαταρίας | Περίπου 5,0 γραμμάρια. |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένες μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1150mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/1150mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 160 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/160mA |
| Διάμετροι κυψελών μπαταρίας | Μέγιστο 3,9*15,5*28,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Μη οριακή τάση | 3.7V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1100mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1100mA |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών και απαλλαγής | 1.0C/110mA |