| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2300mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 2300mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 210mA |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Μέγεθος της μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 430mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=430mAh) |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Μέγιστο T5.0*W12.0*H75.0mm |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 520mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 540mAh |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 800 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/800mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 150mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/150mA |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1850 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/1850mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 5,55*40,3*74,0 mm |
| Τύπος | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Τετάρτη | 3.0V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/600mA |
| Τύπος μπαταρίας | Μπαταρία λι-Po |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 260mAH |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/260mAh |
| Διάσταση κυττάρων | Μέγιστο 3,2*27,5*30,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 60mAh |
| ρεύμα εκφόρτισης | 3.0V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |