| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λι |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/200mA |
| Μέγεθος μπαταρίας | 3.2*20.5*37.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/250mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 5,0*20,0*30,0mm |
| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1700mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1700mA ((1.0C) |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 230 mAH |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 240mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/450mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 290mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/290mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 180mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/180mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 185mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/185mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 65mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/65mA |