| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1250mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1100mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 580mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/580mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πληροφορίες σχετικά με τα προϊόντα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 900mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/900mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 190mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/190mA |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευή μπαταριών πολυμερούς |
|---|---|
| Ελάχιστη χωρητικότητα | 1100mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 2C |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1000mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Διάταξη 5.3.1. |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 460mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1340mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1340mA |