| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM450839 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/110mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 580mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/580mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2350 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/2350mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 380 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/380mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | UNM963872 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3700mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/3700mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM362019 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/100mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/500mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1150mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1150mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 650mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/650mA |