| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 550mAh |
| Τετάρτη | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/550mA |
| Διάσταση κυττάρων | 5.5*25.5*40.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/350mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς Li |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Μέγιστο μέγεθος κυττάρου | 10*30,5*40,5mm |
| Μέγιστο μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | 10*30,5*42,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/450mA |
| Μέγεθος της μπαταρίας | MAX 6,0*22,5*40,5 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη λι-ιονική μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 6,0*50,5*80,5 mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 6,0*50,5*82,5 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 650mah |
| Τυποποιημένη χρέωση | 130mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 1000mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Σχέδιο σχεδίου | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 50mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 50mAh |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 170mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 180mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 460mAh |