| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | πολυμερής μπαταρία λίθιου συνήθειας |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2200mah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/2200mA |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 1.0CA |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένη μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 620mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/620mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό υλικό |