| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 100mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένη μπαταρία Li-Polymer |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης/φόρτισης/εκφόρτισης | 1C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 800 mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 835mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 1C/800mA |
| Τύπος Battrey | Μικρή κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 65mah |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 65mA ((1.0C) |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1100mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 550mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 1100 mA |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1680mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 320mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 1600mA |
| Τύπος μπαταρίας | Καμπύλη μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 27mAh |
| Τελική τάση φόρτισης | 4.2V |
| Τελική τάση εκφόρτισης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 520mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Σχήμα και Χρώμα | Πρισματικό, Ασημένιο. |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 115mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 125mAh |