| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Μονάδα: |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1000mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 140mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/140mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 185mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/185mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/2400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευή μπαταριών πολυμερούς |
|---|---|
| Ελάχιστη χωρητικότητα | 1100mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 2C |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 270mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/270mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 480mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 500mAh |
| Τύπος μπαταρίας | 3.7 μπαταρία lipo β |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Απαλλαγές από την αγορά |
| Ονομαστική τάση | 3.7 Β |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 760mAh |
| ρεύμα φόρτισης / εκφόρτισης | 0.2C/152mA ((Σύμβαση), 1C/760mA ((Μέγιστο) |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1850 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/1850mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 5,55*40,3*74,0 mm |
| Τύπος | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Τετάρτη | 3.0V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/600mA |