| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 350mAh |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1200mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία Li-πολυμερούς / Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 680mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 130mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 650mA |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/500mA |
| Τύπος Battrey | Μικρή κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 200mA ((1.0C) |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 160 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/160mA |
| Διάμετροι κυψελών μπαταρίας | Μέγιστο 3,9*15,5*28,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Καμπύλη μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 50mAh |
| Τελική τάση φόρτισης | 4.2V |
| Τελική τάση εκφόρτισης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 90mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/90mA |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 400mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 80mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 800mA |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Πληροφορίες σχετικά με τα προϊόντα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1.0C/500mA |